четвер, 01 лютого 2018 20:11

Воронін сфотографувався біля статуї Спасителя і тричі забив колишній команді Марадони
13

Євген Левченко та Андрій Воронін почали "відтягатися" ще під час польоту
Біля статуї Христа-Спасителя
Велику частину часу українські футбольні ветерани проводили на пляжах
У матчі проти ветеранів «Сантоса» була зафіксована результативна нічия - 3:3

Збірна України з футболу серед ветеранів з футболу закінчила своє південноамериканське турне. Сталося це в столиці Аргентини, Буенос-Айресі.

Спочатку наша делегація відвідала на знаменитій "Бомбонері" матч "Бока-Хуніорс" - "Колон" - 2:0. Згодом сама зіграла проти ветеранів "Боки" - це колишній клуб Дієго Марадони, за який проти українців грав Ектор Бракамонте, колишній підопічний Олега Блохіна у ФК "Москва".

Перший тайм закінчився внічию – 2:2, після перерви українці зуміли подолати опір суперника. Підсумковий рахунок – 5:3. За нас три м'ячі забив Андрій Воронін, ще два – Сергій Назаренко.

У лютому збірна України з футболу проведе матч у турнірі пам'яті загиблих воїнів АТО в міста Долина на Івано-Франківщині.

Зараз ви читаєте новину «Воронін сфотографувався біля статуї Спасителя і тричі забив колишній команді Марадони». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua