понеділок, 01 жовтня 2012 11:49

Вілья дотиснув "Севілью", Роналду оформив хет-трик: результати 6-го туру Примери

В іспанській Примері відбулися матчі 6-го туру.

"Реал" здобув другу поспіль перемогу в чемпіонаті Іспанії. Хет-трик Кріштіану Роналду допоміг мадридцям розгромити "Депортиво" з рахунком 5:1.

Матч не з самого початку складався за сценарієм Жозе Моурінью. Вже на 16-й хвилині "Депор" вийшов вперед завдяки голу Рики. Але через всього сім хвилин Роналду ефектно реалізував пенальті, після чого Анхель Ді Марія влучив у штангу і сам же добив м'яч у сітку головою - 2:1. Третій гол "королівського клубу", забитий незадовго до перерви, теж вийшов трудовим. Роналду поборовся і з близької відстані послав снаряд в ціль.

Господарі не заспокоїлися в другому таймі, і Пепе перетворив на гол шикарну подачу Хабі Алонсо з флангу. Крапку за шість хвилин до кінця основного часу поставив Роналду, покараного Евалдо за гру рукою у штрафному. Другий його пенальті в матчі виявився не таким красивим, але м'яч все ж таки влетів у ворота рикошетом від штанги.

"Атлетіко" продовжив безпрограшну серію на старті сезону і добув чергову перемогу, цього разу - над найслабшим клубом дивізіону "Еспаньолом". Єдиний гол на 30-й хвилині забив Рауль Гарсія. В результаті "матрацники" йдуть на другому місці, відстаючи від "Барселони" всього на два очки. Каталонці, в свою чергу, здобули вольову перемогу над "Севільєю" (3:2) на арені "Рамон Санчес Пісхуан" завдяки дублю Фабрегаса і вирішальному голу Давіда Вільї, який влучив у ворота Андреаса Палопа на 90-й хвилині.

Переконливої перемоги добився "Вальядолід" - 6:1 у матчі з "Райо Вальєкано". По два голи забили Оскар Гонсалес і Манушу. Вперше в сезоні виграли "Гранада" і "Осасуна". Перша здолала "Сельту" (2:1), а друга розгромила "Леванте" - 4:0.

Тур завершиться 1 жовтня поєдинком "Хетафе" і "Мальорки".

Чемпіонат Іспанії, 6-й тур

Гранада - Сельта 2:1 (2:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 11, пенальті Сікейра, 2:0 - 17 Торже, 2:1 - 20 Аспасія.

Вальядолід - Райо Вальєкано 6:1 (4:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 5 Домінгес, 1:1 - 10 Буено, 2:1 - 13 Манушу, 3:1 - 21 О. Гонсалес, 4:1 - 37 Рукавіна, 5:1 - 56 О. Гонсалес, 6: 1 - 86 Манушу.

Осасуна - Леванте 4:0 (0:0, 4:0)

Голи: 1:0 - 55 Арментерос, 2:0 - 82 Лама, 3:0 - 89, пенальті Тимор, 4:0 - 90 Ніно.

Реал Мадрид - Депортіво 5:1 (3:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 16 Рики, 1:1 - 23, пенальті Роналду, 2:1 - 38 Ді Марія, 3:1 - 44 Роналду, 4:1 - 66 Пепе, 5:1 - 84, пенальті Роналду.

Еспаньол - Атлетіко 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - 30 Р. Гарсія.

Валенсія - Сарагоса 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 12 Фегулі, 2:0 - 59 Вієра.

Малага - Бетіс 4:0 (2:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 13, пенальті Хоакін, 2:0 - 28 Савіола, 3:0 - 72, автогол Амайя, 4:0 - 74 Іско.

Реал Сосьєдад - Атлетік 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 62 Грізманн, 2:0 - 72, пенальті Вела.

Севілья - Барселона 2:3 (1:0, 1:3)

Голи: 1:0 - 26 Троховскі, 2:0 - 48 Негредо, 2:1 - 53 Фабрегас, 2:2 - 89 Фабрегас, 2:3 - 90 Вілья.