понеділок, 29 листопада 2021 07:56

Вернидуб залякує Де Дзербі та друга перемога "Барселони": як зіграли суперники українських клубів у єврокубках

Юрій Вернидуб очолює "Шериф" із кінця 2020 року. Фото: ФК "Шериф".

Суперники українських клубів у єврокубках провели свої матчі в національних чемпіонатах.

Gazeta.ua знайомить з їх результатами.

Наступний суперник "Шахтаря" в останньому турі Ліги чемпіонів тираспольський "Шериф" не мав проблем в чемпіонаті Молдови.

Команда Юрія Вернидуба розтрощило "Динамо-Авто" - 7:0. Причому "Шериф" шість голів забив у першому таймі.

Міланський "Інтер" після перемоги над "гірниками" не мав проблем із "Венецією" в гостях -2:0.

"Реал" здобув вольову перемогу над "Севілью" -2:1. Вінісіус Джуніор забив вирішальний гол за Мадрид за три хвилини до завершення матчу.

Наступний суперник "Динамо" португалська "Бенфіка" провела скандальний матч проти "Беланенсеша". Господарі через коронавірус змогли виставити тільки сімох гравців. На початку другого тайму гравець господарів зазнав травми та суддя зупинив зустріч. Рахунок матчу був 7:0. Форвард збірної України Роман Яремчук просидів матч на лаві запасних.

Каталонська "Барселона" здобула другу поспіль перемогу з новим тренером Хаві. "Барса" в гостях здолала "Вільярреал" -3:1.

Мюнхенська "Баварія" важко перемогла "Армінію". Єдиний гол забив Лерой Сане в середині другого тайму.

Кривдник "Зорі" італійська "Рома" мінімально здолала "Торіно". "Буде-Глімт" не зміг переграти "Русенборг" -0:0, а софійський ЦСКА проведе матч проти "Лудогорця" сьогодні.

У чемпіонаті України "Динамо" здобуло важку перемогу над "Минаєм" -2:0, "Шахтар" мав проблеми із "Інгульцем" -1:0. А "Зоря" проведе матч проти "Олександрії" сьогодні.

Наступний тур єврокубів запланований 7-9 грудня. "Динамо" в госятях зіграє проти "Бенфіки", "Шахтар" прийматиме "Шериф", а "Зоря" зіграє проти "Буде-Глімта".

Зараз ви читаєте новину «Вернидуб залякує Де Дзербі та друга перемога "Барселони": як зіграли суперники українських клубів у єврокубках». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua