четвер, 18 травня 2017 13:36

"Ювентус" виграв Кубок Італії
11

"Ювентус" в 12-те в історії завоював Кубок Італії

Туринський "Ювентус" став переможцем Кубка Італії з футболу, обігравши у фіналі римський "Лаціо".

Зустріч, що пройшла в середу в Римі, завершилася з рахунком 2:0. У складі "Ювентуса" голи забили Дані Алвес (12-та хвилина) і Леонардо Бонуччі (25).

"Ювентус" у 12-й раз в історії і втретє поспіль завоював Кубок Італії.

"Хочу похвалити хлопців за хороший матч. Чудовий перший тайм, а "Лаціо" заслуговує на похвалу за виступ в Кубку.

Ми відповіли на критику після останнього матчу. Тепер нас чекає важливий матч проти "Кротоне". Нам треба оформити чемпіонство.

Перший тайм пройшов на високих швидкостях, ми скористалися майже всіма шансами. У другому таймі ми добре захищалися", - сказав головний тренер "Ювентуса" Массіміліано Аллегрі.

Ювентус - Лаціо 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - 12 Дані Алвес, 2:0 - 24 Бонуччі.

"Туринці" в кроці від завоювання чергового звання чемпіона країни і готуються до фіналу Ліги чемпіонів проти "Реала".

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" виграв Кубок Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua