Спортивний директор команди Олександра Усика Сергій Лапін заявив, що український боксер звільнив чемпіонські пояси заради розвитку надважкої ваги та можливості для Ентоні Джошуа поборотися за титули.
За словами Лапіна, рішення ухвалили з урахуванням майбутнього дивізіону. Він також зазначив, що Усик давно планував завершити професійну кар'єру фінальними поєдинками у США, повідомляє ESPN.
"Як спортивний директор Усика, можу сказати, що це рішення було ухвалене з урахуванням майбутнього надважкої ваги. Олександр звільнив титули санкціонуючої організації, щоб дати Ентоні Джошуа можливість поборотися за них і знову об'єднати їх. Що ж до самого Олександра, то його метою завжди було завершити свою легендарну кар'єру фінальними боями у Сполучених Штатах, де він хоче написати останню главу своєї боксерської спадщини", - сказав Лапін.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Усик увійшов до списку 100 найвпливовіших людей у світі спорту за версією TIME
Останнім часомДжошуа проводив тренування разом з Усиком. Сам український боксер раніше повідомив, що планує провести ще один фінальний бій перед завершенням кар'єри.
До звільнення поясів Усик володів чемпіонськими титулами у надважкій вазі за версіями IBF, WBA, WBC та IBO.
Український боксер Олександр Усик заявив, що залишає вакантними всі свої чемпіонські пояси у надважкій вазі.
Водночас він не йде зі спорту, адже очікує свій останній бій. Про це спортсмен повідомив у своєму Instagram.




















Коментарі