неділя, 22 лютого 2009 12:12

Універсіада. Український біатлоніст відзначився бронзою

Вчора, 21 лютого, на 24-ій Універсіаді в китайському Харбіні стартувала біатлонна програма. І хлопці і дівчата бігли індивідуальні гонки. В обох гонках збірна України билася за медалі і Сергій Семенов, який приємно здивував всіх уболівальників на минулому юніорському чемпіонаті світу, таки завоював бронзу.

Образливо за Олега Бережного, до цього він допустив 7 промахів за весь сезон, а сьогодні стільки ж в одній гонці. Сподіватимемося, що своє слово він скаже в наступні дні. У жіночій гонці 4-е місце зайняла Інна Супрун.