субота, 23 листопада 2019 23:57

Українській гімнаст став чемпіоном Кубку світу у Німеччині

Верняєв став призером Кубку Світу. Фото: Уніан

Знаменитий український гімнаст Олег Верняєв додав ще одну медаль в свою колекцію.

На етапі Кубку світу в німецькому Котбусі наш олімпійський чемпіон 2016 став третім у вправі на коні, повідомляє Сегодня.

Фінальні змагання в Німеччині розбили на два дні, сьогодні пройшов перший день фіналів. Поки єдину нагороду збірної України приніс Верняєв. На коні Олег набрав 14,866 бала (6,6 складність + 8,266 виконання). Вище нього розташувалися китаєць Хао Венг (рівно 15 балів) і японець Кайто Імабаясі (14,966).

На інших снарядах наші до призів не дісталися. На кільцях Ігор Радівілов посів сьоме місце, Ангеліна Радівілова стала восьмою в опорному стрибку, а Діана Варінская зупинилася за крок від медалі, показавши четвертий результат на різновисоких брусах.

Верняєв приніс Україні першу золоту медаль на літніх Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Зараз ви читаєте новину «Українській гімнаст став чемпіоном Кубку світу у Німеччині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua