четвер, 16 серпня 2018 18:19

Українська чемпіонка Європи виграла престижні змагання

Прищепа перемогла на чергових змаганнях. Фото: ERVE.UA

Українська легкоатлетка Наталя Прищепа, яка нещодавно перемогла на чемпіонаті Європи в Берліні, здобула "золото" на змаганнях Memorial Wiesława Maniaka в Щецині (Польща).

Спортсменка з результатом 1:59.91 хв. посіла1 місце в бігу на 800 м на змаганнях у Польщі. Про це повідомляє XSPORT.

На континентальній першості її результат був 2:00.38.

Також змагання у Щецині виграла фіналістка чемпіонату Європи Вікторія Ткачук. У бігу на 400 м із бар'єрами українка показала найкращий результат у кар'єрі - 55.28 с.

На чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Берліні Вікторія Ткачук посіла 7 місце з результатом 56,15 с.

Наталя Прищепа є дворазовою чемпіонкою Європи в бігу на 800 м.

Зараз ви читаєте новину «Українська чемпіонка Європи виграла престижні змагання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua