неділя, 12 квітня 2015 19:32

Українка Юлія Паратова стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики

Юлия Паратова во второй раз в карьере взяла европейское золото sport-xl.org

На чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Тбілісі є перша українська медаль. Фаворитка змагань у ваговій категорії 53 кг українка Юлія Паратова підтвердила свій статус, здобувши друге в кар'єрі європейське золото.

28-річна одеситка виграла обидві вправи - в ривку вона підняла 90 кг, на 7 більше, ніж найближча суперниця з Іспанії, а у поштовху показала результат 110 кг, використавши всі три підходи. У підсумку перевага українки над срібним призером - Джулією Шварцбах з Німеччини - склала цілих 14 кг, досить солідно для такої легкої вагової категорії.

Третє місце у сумі двоборства зайняла туркиня Айсегюл Кобан - вона не добрала кілограми у ривку і разраховувала на поштовх, але й тут програла українці.

У 2013 році Юля вже виграла європейське золото з сумою всього 194 кг. У 2011 році в Казані Паратова була срібним призером, і там сума двоборства склала 200 кг - але то була вагова категорія 58 кг!

Зараз ви читаєте новину «Українка Юлія Паратова стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua