вівторок, 01 лютого 2022 20:08

Україна зіграє проти Росії у півфіналі Євро з футзалу

Чемпіонат Європи з футзалу приймають Нідерланди. Фото: UEFA

1 лютого росіяни у чвертьфінальному протистоянні чемпіонату Європи з футзалу здолали збірну Грузії - 3:1.

В першій 20-хв. рахунок не був відкритий, хоча у Росії було кілька нагод для взяття воріт. Добре у рамці діяв воротар грузинів.

На початку другого тайму команди обмінялися голами. Артем Ніязов на кілька хвилин вивів росіян уперед, проте Бруно Бланко досить швидко зрівняв цифри на табло.

Вдруге Росія вийшла вперед на 28-й хв. після розіграшу кутового та точного удару Івана Чишкали.

На останній хвилині Грузія мала реальну нагоду перевести гру в овертайм, однак врятував воротар росіян. А в атаці у відповідь Чишкала встановив остаточний рахунок.

У півфіналі Росія зіграє проти збірної України, яка днем ​​раніше перемогла команду Казахстану.

В іншому півфіналі Португалія зіграє з переможцем зустрічі Іспанія – Словаччина.

Півфінальні поєдинки відбудуться 4 лютого, а вирішальний матч призначено на 6 лютого.

Зараз ви читаєте новину «Україна зіграє проти Росії у півфіналі Євро з футзалу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua