середа, 10 лютого 2021 17:28

Україна зупинилася за крок від медалі на першій гонці чемпіонату світу з біатлону

Участь Дмитра Підручного була під питанням.Фото Рейтер

Збірна України посіла 4-те місце в змішаній естафеті чемпіонату світу з біатлону, що відбувається в словенській Поклюці. Перемогу здобула Норвегія, 2-ю була Австрія, 3-ю – збірна Швеції.

Стартером у нашій команді був Артем Прима. Стрільбу лежачи він завершив з одним додатковим патроном і вийшов на гонку 6-й.

Стійка в Артема вийшла кращою – він закрив мішені 5 пострілами й передав естафету 5-й з відставанням у 13 с.

Дмитро Підручний на 2-му етапі вийшов на 3-тє місце. На 2 вогневих рубежах він використав 3 додаткові патрони та відстав від лідера – Йоганнеса Бйо із Норвегії на 55 с.

Відмінно провела етап Юлія Джима. Вона не тільки втримала 3-тє місце, а й після 2-ї стрільби вийшла 2-га, з кожною секундою збільшуючи відставання від збірних Австрії та Швеції, які йшли 3-ті та 4-ті, випередивши їх у підсумку на 18 с.

Підвела команду Олена Підгрушна, яка розгубила всю перевагу, яку виборола Юлія Джима. Вона використала 3 додаткові патрони на стрільбі стоячи та пропустила поперед себе не тільки збірну Австрії, а й збірну Швеції. Олена здійснила неможливе на дистанції, майже надолуживши відставання, але до медалі не добігла. У підсумку українка програла шведці Ганні Еберг долі секунди на фініші.

Завтра на чемпіонаті світу вихідний, а в п'ятницю біатлоністи бігтимуть спринт.

Зараз ви читаєте новину «Україна зупинилася за крок від медалі на першій гонці чемпіонату світу з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua