понеділок, 21 червня 2021 21:25

Україна була безжально бита Австрією

Україна програла майже всю боротьбу. Фото: Reuters

Збірна України програла вирішальний матч третього туру групового турніру Євро збірній Австрії – 0:1. Єдиний гол на 21-й хв. забив Баумгартнер.

Збірна України не зуміла нав'язати боротьбу супернику. З перших хвилин ми тиснулися до своїх воріт. Результатом тиску став пропущений м'яч після того, як Забарний не втримав Баумгартнера. Надії на те, що Україна перехопить ініціативу, так і залишилися надіями.

Ще в першому таймі наші мали пропускати кілька м'ячів, але австрійці не зуміли добити пораненого суперника. У другій половині гри наші не зуміли навіть перехопити ініціативу й створити бодай якийсь тиск на ворота суперника. Гірше того, збірна України здала фізично й не могла застосовувати пресинг. Диво, що суперники не забили вдруге й утретє.

Андрієві Шевченку вже треба подумати про відставку. Мрії про "Мілан" ніколи не здійсняться.

Поки що на Євро вийшли збірні Італії, Уельсу, Нідерландів і Австрії. Великі шанси приєднатися до них має збірна Швейцарії. Україні пощастить, якщо раптом ми вийдемо з в 1/8 фіналу.

Зараз ви читаєте новину «Україна була безжально бита Австрією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua