неділя, 31 липня 2011 12:16

"Твенте" вдруге поспіль виграв Суперкубок Голландії

У матчі за Суперкубок Голландії "Твенте" переміг столичний "Аякс". Поєдинок, що відбувся в Амстердамі, завершився перемогою володарів Кубка Нідерландів з рахунком 2:1.

Рахунок в матчі на 21-й хвилині відкрив австрійський нападник "Твенте" Марк Янко. На початку другого тайму команда з Енсхеде залишилася удесятьох: другу жовту картку отримав хавбек Стівен Бергейс. Вже на 54-й хвилині чемпіонам Голландії вдалося відновити рівновагу - точний удар наніс захисник Тобі Альдерверельд.

Перемогу "Твенте" приніс коста-ріканський легіонер Брайан Руїс, який вразив ворота "Аякса" на 68-й хвилині зустрічі.

"Твенте" виграв Суперкубок Голландії другий раз поспіль. У 2010 році футболісти з Енсхеде також обіграли "Аякс" (1:0).

Аякс - Твенте - 1:2

Голи: Альдервейрелд, 54 - Янко, 21 (з пенальті), Руїз, 68

Аякс: Вермеер, ван дер Віль (Аніта, 76), Альдервейрелд, Блінд, Бойлесен (Оойєр, 62), Де Йонг, Еріксен, Янссен, Сулеймані, Сігторссон (Буррігтер, 66), Ебелісіо

Твенте: Михайлов, Корнеліссе, Дуглас, Вісгергоф, Тьєндаллі, Брама, Янссен, Джон (Руїс, 46), Бергхуіс, Де Йонг, Янко (Лейгерс, 52)

Зараз ви читаєте новину «"Твенте" вдруге поспіль виграв Суперкубок Голландії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua