субота, 12 червня 2021 20:09

Третій матч Євро ледве не завершився трагедією

Еріксена лікарі намагалися привести до тями. Фото:globallookpress.com

Зірка збірної Данії 29-річний Крістіан Еріксен знепритомнів і упав просто на футбольному полі. Подія сталася в третьому за ліком матчі Євро. Збірна Данії приймала збірну Фінляндії.

Під кінець першого тайму Крістіан був біля кута поля. Він зробив декілька невпевнених кроків і завалився на газон. Медики намагалися надати йому допомогу. Біля десяти хвилин робили штучне дихання й застосовували дефібрілятор для запуску серця.

На поле вибігла дружина футболіста.

Зрештою Еріксена неспішно винесли на ношах й відвезли до шпиталю. За останніми даними Крістіан опритомнів. Якою буде доля матчу – невідомо. На час зупинки гри рахунок був – 0:0.

О 20-35 УЄФА повідомив, що стан Еріксена стабілізувався.

Матч буде поновлено о 21-30. Команди почнуть догравання з 42 хвилини.

Крістіан Еріксен є гравцем міланського "Інтера".

Збірна Фінляндії є суперником команди України. Їхній матч у Києві завершивсся унічию – 1:1. відзначилися Мораєс і Пуккі.

Зараз ви читаєте новину «Третій матч Євро ледве не завершився трагедією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua