понеділок, 16 квітня 2012 12:28

Тимощук вийшов у старті, "Баварія" втратила очки з "Майнцом": результати 31-го туру бундесліги

У 31-му турі німецької бундесліги відбулося рурське дербі - "Шальке" приймав дортмундську "Боруссію". Джефферсон Фарфан вивів "кобальтових" вперед вже на 9-й хвилині, однак гості змогли відігратися - вже на 17-й хвилині рахунок зрівняв Лукаш Піщек. На 63-й хвилині остаточний рахунок встановив Себастьян Кель - 2:1 на користь "Боруссії".

"Баварія", яка веде боротьбу за чемпіонство, не зуміла переграти вдома "Майнц" (0:0). Тепер відставання мюнхенців від лідера першості "Боруссії" зросло до восьми очок.

У неділю менхенгладбахська "Боруссія", яка веде боротьбу за третє місце, розгромила "Кельн" (3:0). В останньому матчі туру середняки першості "Фрайбург" та "Хоффенхайм" голів не забили - 0:0.

Німеччина

Бундесліга

31-й тур

Боруссія М - Кельн 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Аранго (19), 2:0 - Янчке (53), 3:0 - Ройс (55).

Фрайбург - Хоффенхайм 1899 0:0 (0:0, 0:0)

Байєр - Герта 3:3 (1:0, 2:3)

Голи: 1:0 - Шюррле (44), 2:0 - Кісслінг (51), 2:1 - Ласогга (63), 2:2 - Торун (71), 2:3 - Торун (77), 3:3 - Кісслінг (84).

Вилучення: Кобіашвілі (65).

Шальке 04 - Боруссія Д 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - Фарфан (9), 1:1 - Пішчек (18), 1:2 - Кель (63).

Боруссія Д: Вайденфеллер, Пішчек, Хуммельс, Ф. Сантана, Шмельцер, Бендер (Кель, 46), Гундоган, Кагава, Блашчіковскі (Перішич, 81), Левандовскі, Гросскройтц (Овомойела, 89).

Гамбург - Ганновер 96 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Сон Хен Мін (12).

Кайзерслаутерн - Нюрнберг 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Дідаві (43), 0:2 - Пекхарт (73).

Вольфсбург - Аугсбург 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Орль (13), 1:1 - Хельмес (27), 1:2 - С. Лангкамп (88).

Баварія - Майнц 0:0 (0:0, 0:0)

Баварія: Нойер, Рафінья, Бадштубер, Контенто, Дж. Боатенг, Мюллер (Кроос, 79), Алаба (Рібері, 46), Швайнштайгер, ТИМОЩУК, Роббен, Оліч (Гомес, 60).

Штутгарт - Вердер 4:1 (2:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Розенберг (25), 1:1 - Гентнер (37), 2:1 - Гарнік (45), 3:1 - Гарнік (53), 4:1 - Какау (89).

Зараз ви читаєте новину «Тимощук вийшов у старті, "Баварія" втратила очки з "Майнцом": результати 31-го туру бундесліги ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua