вівторок, 23 жовтня 2012 16:16

Теніс. Долгополов обіграв 90-ту ракетку світу на старті турніру у Валенсії

Долгополов вдало стартував у Валенсії. Фото: podrobnosti.ua

Сьогодні, 23 жовтня, у Валенсії (Іспанія) на турнірі АТР Valencia Open 500 проходять матчі першого кола.

21-а ракетка світу 23-річний український тенісист Олександр Долгополов стартував з перемоги в двох сетах над 31-річним італійцем Філіппо Воландрі, що займає у світовому рейтингу 90-у позицію, з рахунком 6:3, 7:6 (5).

Матч тривав 1 годину 14 хвилин. Долгополов зробила один брейк і не дозволив суперникові заробити жодного брейк-пойнта. В активі Олександра 9 ейсів при відсутності подвійних помилок, а Воландрі двічі подав навиліт і двічі помилився на подачі. Це була третя перемога українця у трьох матчах проти Воландрі.

За вихід до чвертьфіналу турніру Долгополов побореться з переможцем матчу Мілош Раоніч (Канада, 8) - Жиль Мюллер (Люксембург).

Теніс. АТР. Valencia Open 500. Валенсія (Іспанія). Закриті корти (хард). Призовий фонд € 1,424,850. 32 учасники.

Перше коло

Олександр Долгополов (Україна) - Фоліппо Воландрі (Італія) - 6:3, 7:6 (5)

Зараз ви читаєте новину «Теніс. Долгополов обіграв 90-ту ракетку світу на старті турніру у Валенсії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua