субота, 31 липня 2021 18:17

Спринтерка з Ямайки оновила олімпійський рекорд на стометровці

Томпсон побила рекорд Гріффіт-Джойнер. Фото: Reuters

Ямайська легкоатлетка Елейн Томпсон стала триразовою олімпійською чемпіонкою, завоювавши золото в бігу на 100 м на Олімпіаді-2020 на Токіо. Результат спортсменки - 10,61. Це новий олімпійський рекорд.

Попередній рекорд (10,62) належав американці Флоренс Гріффіт-Джойнер і був встановлений 24 вересня 1988 на Олімпіаді в Сеулі. Він протримався майже 33 роки.

На п'єдесталі опинилися ще дві спортсменки з Ямайки - Шеллі-Енн Фрейзер-Прайс прийшла другою, поступившись переможниці 0,13 секунди, а Шеріка Джексон фінішувала на третьому місці, програвши всього на 2 соті більше, ніж Фрейзер-Прайс.

Олімпійські ігри в Токіо стартували 23 липня. Україна виграла 5 бронзових медалей. Урочиста церемонія закриття Олімпіади запланована на 8 серпня.

Зараз ви читаєте новину «Спринтерка з Ямайки оновила олімпійський рекорд на стометровці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua