Рятівник Роналду та розгром від "Челсі": результати матчів Ліги чемпіонів

Кріштіану Роналду виступав в Серії А три сезони. Фото: REUTERS

20 жовтня відбулися матчі третього туру Ліги чемпіонів.

Gazeta.ua знайомить з їхніми результатами.

В групі Н російський "Зеніт" вдома мінімально програв туринському "Ювентусу" - 0:1. Єдиний м'яч у матчі гості забили наприкінці матчу.

Чинний переможець турнірну "Челсі" розгромив шведський "Мальме" - 4:0.

У матчі травму отримав форвард господарів Ромелу Лукаку.

Лідером таблиці є "Ювентус", який має три перемоги. У "Челсі" шість очок.

"Ман Юнайтед" зміг здобути вольову перемогу над "Аталантою" - 3:2. У першому таймі гості поступалися 0:2, але після перерив забили тричі. Переможний гол на рахунок Кріштіану Роналду. Руслан Малиновський вийшов на заміну у другому таймі.

В іншому матчі групи F "Вільярреал" в гостях переміг "Янг Бойз" - 1:4.

Лідерами групи є "МЮ", який має дві перемоги. "Аталанта" та "Вільярреал" відстають на два очки.

У групі G чемпіон Австрії "Зальцбург" переміг німецький "Вольфсбург" - 3:1, а в іншому матчі "Севілья" та "Лілль" голів не забивали.

Лідером таблиці є "Зальцбургу" з сімома очками. На чотири очки відстає "Севілья", а "Лілль" займає третє місце із трьома балами.

Чемпіон України "Динамо" в гостях мінімально програла в гостях "Барселоні" - 1:0. "Шахтар" програв "Реалу" - 0:5.

Матчі четвертого туру відбудуться 2 та 3 листопада

Зараз ви читаєте новину «Рятівник Роналду та розгром від "Челсі": результати матчів Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua