субота, 10 березня 2012 17:21

"Шахтар" здобув перемогу над "Іллічівцем"

Зустріч "Іллічівця" і "Шахтаря" в рамках 22-го туру української прем'єр-ліги завершилася перемогою "гірників" з рахунком 2:1.

Уже на старті гри в Маріуполі Томаш Хюбшман не з першого разу, але все ж пропхнув м'яч у ворота Рустама Худжамова при повному потуранні господарів. В середині першого тайму Луіс Адріано втратив вірну можливість відзначитися, не потрапивши у площину воріт з пари метрів.

Відразу після перерви Вілліан відмінним ударом зі штрафного подвоїв перевагу "гірників". В середині другого тайму капітан "Іллічівця" Костянтин Ярошенко відзначився ефектним ударом з-за меж штрафного майданчика.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга.

22-й тур

Іллічівець (Маріуполь) - Шахтар (Донецьк) - 1:2

Голи: Хюбшман, 6 (0:1); Вілліан, 54 (0:2); Ярошенко, 68 (1:2).

ІЛЛІЧІВЕЦЬ: Худжамов, Іщенко, Невмивака, Бутко, Тищенко, Полянський, Ярошенко (Яворський, 78), С. Шевчук, Чайковський (Пуканич, 71), Федотов (Ругін, 71), Будковський.

ШАХТАР: П'ятов, В. Шевчук, Кривцов, Кобін, Ракицький, Гюбшман, Ілсіньо (Коста, 72), Фернандіньо, Вілліан (Алекс Тейшейра, 61), Мхітарян, Едуардо (Луїс Адріано, 30).

Попередження: Едуардо (30), Гюбшман (53), Будковський (57), Федотов (63), Кривцов (67), Полянський (75), Кобін (75), Пуканич (90).

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" здобув перемогу над "Іллічівцем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua