вівторок, 06 грудня 2011 23:58

"Шахтар" гримнув дверима на Кіпрі: перша і остання перемога в ЛЧ

Донецький "Шахтар" завершив єврокубкову кампанію на Кіпрі, перемігши АПОЕЛ з рахунком 2:0.

Початок зустрічі виглядав оптимістично для гостей, але пенальті, призначений на 12-й хвилині, не зумів реалізувати Луїс Адріано, нехитро пробивши в голкіпера. Бразилець виправився після перерви - Луїс Адріано скористався зручною передачею В'ячеслава Шевчука зі звичного лівого флангу. Зміцнив перевагу "Шахтаря" Євген Селезньов, зігравши на добиванні дальнього удару Фернандіньо.

Як з'ясувалося, цей гол став останнім, проведеним "Шахтарем" на європейській арені в поточному сезоні, і донецька команда прощається з єврокубками до осені наступного року.

Тим часом, санкт-петербурзький "Зеніт" зумів відстояти необхідну нічию в матчі шостого туру Ліги чемпіонів з "Порту". Португальці весь матч мали помітну ігрову перевагу, але так і не змогли реалізувати її в гол.

Таким чином, пітерський "Зеніт" посів друге місце в групі і вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів. "Порту" вирушає в Лігу Європи, де стартує навесні зі стадії 1 / 16 фіналу, повідомляє Чемпионат.com.

Ліга чемпіонів

груповий етап

6-й тур

Група G

Порту Португалія - Зеніт Росія - 0:0 (0:0, 0:0)

АПОЕЛ Кіпр - Шахтар Україна - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Луїс Адріано (62), 0:2 - Селезньов (78).

ШАХТАР: Рибка, Ракицький, В. Шевчук, Кучер, Срна, Вілліан (Морено, 84), Хюбшман, Коста (Едуардо, 78), Фернандіньо, Мхітарян, Луїс Адріано (Селезньов, 73).

Нереалізований пенальті: Луіс Адріано, 12

Турнірне становище: АПОЕЛ - 9, Зеніт - 9, Порту - 8, Шахтар - 5

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" гримнув дверима на Кіпрі: перша і остання перемога в ЛЧ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua