неділя, 27 жовтня 2013 18:21

"Севастополь" вирвав перемогу у "Волині"

Артур Карноза забив переможний гол на 94-й хвилині ФОТО: fcsevastopol.com

"Севастополь" завдав поразки "Волині" у матчі 14-го туру української прем'єр-ліги. Зустріч в Севастополі завершилася з рахунком 2:1. Гості відкрили рахунок вже на 10-й хвилині, відзначився Шумахер.

Втім, господарям вдалося відігратися на 57-й хвилині зустрічі, коли Маріуш Левандовскі реалізував пенальті. А на четвертій компенсованій хвилині Артур Карноза забив переможний гол ударом у верхній кут.

"Севастополь" вийшов на 11-е місце в таблиці, маючи в активі 14 очок. "Волинь" знаходиться на 12-й позиції з такою ж кількістю очок.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга

14- й тур

Севастополь (Севастополь) - Волинь (Луцьк) - 2:1

Голи: Шумахер, 10 (0:1); Левандовскі, 57 (1:1, пен); Карноза, 90+4 (2:1).

Севастополь - Литовка, Караваєв, Причиненко, Гвініанідзе, Федорів, Левандовскі, Кожанов (Будковський, 75), Ярошенко (Жабокрицький, 79), Фарлей, Карноза, Ковпак (Новак, 72).

Волинь - Неділько, Скоба, Сімінін, Шиков, Шиш, Гошкодеря (Немчанінов, 57), Матей, Масло, Бабатунде, Шумахер, Алессандро (Бікфалві, 46).

Попередження: Причиненко, 31; Левандовскі, 84; Фарлей, 87 - Селін, 22; Сімінін, 90+3.

Вилучення: Причиненко, 63.

Зараз ви читаєте новину «"Севастополь" вирвав перемогу у "Волині"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua