неділя, 19 серпня 2012 16:23

Збірна України обіграла Австрію у відборі на Євробаскет-2013

Збірна України виграла другий матч відбору ФОТО: ukrbasket.net

Другий поєдинок відбіркового турніру на Євробаскет-2013 почався для нашої збірної непросто: українці пропустили 6 очок поспіль від Давора Ламесіча, а Рашид Махалбасіч зробив рахунок 8:0 на користь господарів майданчика.

Українська команда розчаклувала кошик суперників на четвертій хвилини матчу – зробив це Максим Корнієнко. Ламесіч відповів черговими двома очками. Стівен Бертт, влучивши двічі поспіль, скоротив відставання гостей до 3 очок – 10:7. Махалбасіч, записавши на свій рахунок два з фолом знову збільшив перевагу австрійців.

Після чого підопічним Майка Фрателло вдався ривок 9:0, авторами якого стали Корнієнко, Липовий, Пустозвонов і Гладир. Утім, вдалі дії Ламесіча, котрий набрав 12 очок у першій чверті, не дозволили українцям піти на перерву лідерами – 19:16.

На початку другої десятихвилинки Олексій Печеров та Кирило Натяжко вивели нашу збірну вперед. Українці закрили Ламесіча, пропустили лише 10 очок за чверть, і пішли на велику перерву в якості лідерів – 29:32.

У третій чверті в складі збірної Австрії знайшовся інший снайпер – після семи очок поспіль від Джейсона Детріка перевага господарів сягнула 9 очок. За останні півтори хвилини третьої десятихвилинки Липовий і Дроздов організували 6:0 для України, тож на останню перерву команди пішли за незначної переваги господарів – 51:48.

Як і в першій десятихвилинці, наші баскетболісти вразили кошик суперника лише на четвертій хвилині чверті, тим часом Ламесіч і Махалбасіч знову збільшили відрив у рахунку. Однак два влучних триочкових Сергія Гладиря протягом сорока секунд зробили відставання збірної України мінімальним. Після чого Гладир віддав результативні передачі Бертту та Печерову, котрі вивели нашу команду вперед. Австрійці змушені були вдатися до тактики фолів, яка зрештою не принесла їм успіху.

У другому матчі 18 серпня в нашій групі збірна Хорватії завдала розгромної поразки команді Кіпру – 93:38.

Австрія – Україна 57:61 (19:16; 10:16; 22:16; 6:13)

Україна: Печеров 11 очок, 3 підбирання; Гладир 9 очок, 5 передач; Корнієнко 8 очок, 8 підбирань; Липовий 8 очок, 3 підбирання; Бертт 8 очок; Дроздов 7 очок, 6 підбирань

Становище команд у групі С наразі таке:

1. Україна 2-0

2. Австрія 1-1

3. Хорватія 1-0

4. Кіпр 0-2

5. Угорщина 0-1

Третій матч відбіркового турніру на Євробаскет-2013 збірна України проведе 21 серпня в київському Палаці спорту. Початок матчу Україна – Хорватія о 19:00. Вхід вільний.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України обіграла Австрію у відборі на Євробаскет-2013». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua