вівторок, 21 лютого 2012 08:52

"Шахтар" відігрався в матчі з "Оцелулом"
8

У понеділок "Шахтар" продовжив програму підготовки до другої частини сезону і провів черговий контрольний поєдинок. Як повідомляє офіційний сайт гірників, футболісти румунського "Оцелула" повели у рахунку, двічі забивши у ворота Андрія П'ятова в першому таймі.

Однак після перерви точні удари Дентіньо та Алекса Тейшейри дозволили "Шахтареві" відігратися.

У вівторок, 21 лютого, підопічні Мірчі Луческу зустрінуться з махачкалинським "Анжі", який не так давно очолив Гус Хіддінк. Початок матчу - о 16:00, а його трансляція запланована на каналі "Футбол".

Контрольний матч

"Шахтар" (Україна) - "Оцелул" (Румунія) - 2:2 (0:2)

Голи: Пена, 8 (0:1); Джурджу, 35 (0:2); Дентіньо, 49 (1:2); Тейшейра, 57 (2:2)

"Шахтар": П'ятов (Шуст, 46); Кобін; Кривцов, Чигринський (Чижов, 46); Шевчук В. (Рац, 46); Хюбшман (Гай, 46); Ілсіньо; Алан Патрік (Мхітарян, 67); Тейшейра (Коста, 62); Дентіньо (Едуардо, 67), Селезньов (Агахова, 62)

Попередження: Кривцов, 28; Шевчук В., 37; Ілсіньо, 52 - Іліє, 31, 73

Вилучення: - Іліє, 73 (друге попередження)

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" відігрався в матчі з "Оцелулом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua