субота, 15 квітня 2017 21:13

"Шахтар" вперше обіграв "Олімпік" у нинішньому сезоні

Феррейра наздогнав Мораеса у списку бомбардирів УПЛ. В обох гравців по 10 м'ячів shakhtar.com

Донецький "Шахтар" розгромив "Олімпік" з рахунком 4:0 у матчі 25-го туру української прем'єр-ліги.

Матч в Києві пройшов з повною перевагою "Шахтаря". "Гірники" хотіли реабілітуватися після поразки в грі з "Чорноморцем".

Команда Паулу Фонсека забила по два м'ячі в кожному з таймів, не залишивши жодних шансів "Олімпіку". По голу в матчі забили Тайсон, Бернард, Коваленко і Феррейра, який реалізував пенальті.

"Шахтар" здобув першу перемогу над "Олімпіком" в нинішньому сезоні. Дві попередні зустрічі закінчилися з рахунком 1:1.

"Олімпік" - "Шахтар" - 0:4

Голи: Тайсон 7, Бернард 37, Коваленко 58, Феррейра 61 (пен)

"Олімпік": Махарадзе, Богданов, Цимбалюк, Олійник, Владис-Еммерсон, Немчанінов, Матяж (Хомутов, 67), Шестаков, Поступаленко (Брікнер, 85), Моха, Гришко (Федорів, 68)

"Шахтар": П'ятов, Коваленко, Ракицький, Срна, Ісмаїлі, Тайсон (Патрік 79), Феррейра, Марлос, Бернард (Зубков, 71), Степаненко (Малишев, 65), Кучер

"Дніпро" і "Сталь" зіграли внічию 0:0. Зустріч в Дніпрі не потішила вболівальників видовищною грою. Моментів у поєдинку практично не було, а вся основна боротьба проходила в центрі поля.

Єдиний шанс вирвати перемогу мали футболісти "Сталі", проте в першому таймі Карікарі не зумів реалізувати вихід один на один з Луніним.

"Дніпро" - "Сталь" - 0:0

"Ворскла" і "Карпати" зіграли внічию з рахунком 0:0. Перший тайм матчу пройшов у рівній боротьбі, а команди обмінялися нереалізованими виходами один на один.

Друга половина зустрічі пройшла під контролем "Ворскли", проте небезпечних моментів біля полтавчан особливо не виникало. "Карпати" могли вирвати перемогу наприкінці поєдинку, але удар Кльоца зі штрафного не без зусиль парирував Шуст.

"Ворскла" - "Карпати" - 0:0

У наступному турі "Динамо" у Києві зіграє проти "Шахтаря". Матч пройде в п'ятницю, 21 квітня. Початок о 20:00.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" вперше обіграв "Олімпік" у нинішньому сезоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua