четвер, 11 березня 2021 21:04

"Рома" розбила "Шахтар" – 3:0

Три роки тому донеччанин Марлос не зумів переграти римлянина Перотті. Фото: "Шахтар"

Добрий вечір!

Услід за київським "Динамо" донецький "Шахтар" починає свою боротьбу в Лізі Європи. Гірники в Римі поміряються силами з місцевим однойменним клубом.

Це вже буде четверта очна зустріч команд. А почалося все в 2006, коли італійці розгромили український клуб удома – 4:0 і поступилися в остях – 0:1.

Через 5 років "Шахтар" узяв реванш – 3:2 і 3:0. Підопічні Мірчі Луческу тоді вперше й востаннє вийшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Востаннє команди зустрілися в 2018. "Шахтар" був сильнішим у Харкові – 2:1, а "Рома" – в Римі – 1:0. За рахунок голу в гостях далі пішли італійці. Цікаво, що тоді "Шахтар" очолював нинішній наставник "вовків" Паулу Фонсека.

"Шахтар" не в найкращому настрої підходить до гри – ігрова криза в гірників затяглася. Були поразки від "Зорі", "Агробізнесу", скандальна перемога над "Олімпіком".

Чи вдасться донеччанам і їхньому тренеру виборсатися з ями? Взнаємо через дві години.

Уже відомі стартові склади команд.

"Шахтар": Трубін, Ісмаїлі, Матвієнко, Вітао, Додо, Патрік, Майкон, Тайсон, Тете, Марлос, Мораес

Запасні: Пятов, Шевченко, Бондар, Корнієнко, Кривцов, Болбат, Маркос, Соломон, Судаков, Коноплянка, Дентіньо, В'юнник

"Рома": Лопес, Крістанте, Кумбула, Манчіні, Карсдорп, Діавара, Вільяр, Спінаццола, Педро, Пеллегріні, Мхітарян

Запасні: Міранте, Фузато, Ібаньєс, Смоллінг, Сантон, Майораль, Карлес Перес, Бруно Перес, Калафьорі, Ель-Шаараві, Джеко

Гра почалася!

1 хв. "Рома" претендувала на кутовий, але арбітр натомість зафіксував офсайд.

4 хв. Не форсують події римляни, а "Шахтарю" тільки того й треба.

6 хв. Ого! Після кутового ледь не забили господарі. Якось боком ударив хтось із нападників, і Трубіну довелося витягати м'яч із ближнього кута.

10 хв. Намагається заспокоїти гру "Шахтар" і, складається враження, це йому вдається.

14 хв. Третій кутовий подали гравці "Роми", але до загрози воротам справа не дійшла.

17 хв. Трубін дивує гравців "Роми" черговим пасом низом на 40 метрів. І точним пасом.

20 хв. "Шахтар" присипляє пильність "Роми". Поки жодної загрози воротам господарів не було. А вже 20 хвилин позаду.

23 хв. ГОЛ! Мхітарян і Пеллегріні розіграли блискучу комбінацію і Пеллегріні елегантно обіграв Трубіна – 1:0.

27 хв. А "Шахтар" ледь не забив в атаці у відповідь. Мораєс з метру не зумів переграти Лопеса після пасу Додо.

31 хв. Трубін невдало виніс і сивіючий і лисіючий Мхітарян перекинув порожні ворота.

35 хв. Мхітарян відіграв своє. Майораль вийшов замість нього.

40 хв. Гірники надовго забрали м'яч, але нічого серйозного не створили.

43 хв. "Шахтар" ніби продовжує матч із "Олімпіком". Без моментів і без загроз. Лише перекочування м'яча.

45 хв. Додо й Тете комбінували на фланзі. "Не фланг, а мрія заїки", – каже іноземний коментатор.

Перерва.

Другий тайм розпочали команди.

48 хв. Тете гарно прорвався в карний майданчик і пробив у дальній кут. Але Лопес дотягнувся.

50 хв. Тете в стилі Пеле прорвався ледь не через усю оборону "Роми", але його удар заблокував останній захисник.

55 хв. Гарно почав тайм "Шахтар", але забити ось ніяк не вдається. Господарі теж вичікують на свій шанс в контратаці.

58 хв. Патрік заробив жовту картку, грубо атакувавши Діавара.

62 хв. Заміна в "Роми". Замість Педро вийшов Ель-Шаараві.

63 хв. Пеллегріні прострілив і Ель-Шаараві міг забивати, але лише тицьнув м'яч у руки Трубіна.

65 хв. Майораль запоров чергову атаку невдалим обробітком м'яча. Третя поспіль контратака виходить у римлян.

68. хв. Лопес рятує господарів після проходу Ісмаїлі й удару Мораєса.

71 хв. Римляни, схоже, витримали натиск гостей і все частіше переходять у напад. Можуть і другий забити.

73 хв. Гол! І ось будь ласка! Шаараві легко втік від Додо і Вітао й забив другий м'яч. Так і пророком можна стати!

77 хв. Гол! Розгром. Манчіні забиває після кутового – 3:0. Посипався "Шахтар". Ніхто й не помітив, як Дентіньо замінив невдаху Мораєса.

80 хв. Донеччани потихеньку перетворюються на некеровану команду. Ледве четвертий не забили підопічні Фонсеки.

83 хв. Манчіні заробив жовту.

86 хв. Соломон грає замість Тайсона.

87 хв. Коноплянка й Маркос Антоніо міняють Марлоса й Тете.

90 х. Без Степаненка й Коваленка "Шахтар" повністю здувся.

От і все – 0:3.

"Шахтар" був нещадно битий у Римі місцевою "Ромою". Все закономірно. Дуті перемоги над "Олімпіком" даром не минають. Криза в "Шахтарі" лише розгоряється.

Зараз ви читаєте новину «"Рома" розбила "Шахтар" – 3:0». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua