Вирішальний другий тайм. "Шахтар" переміг "Металіст-1925"

У матчі четвертого туру УПЛ "Шахтар" переміг "Металіст-1925" -2:0.

Що потрібно знати про гру на НСК "Олімпійський"?

Ротація від Де Дзербі. Наставник "Шахтаря" продовжує шукати оптимальне поєднання гравців.

Повернення Соломона. Гравець збірної Ізраїлю повернувся після травми.

Перший матч Кривцова. Захисник збірної України провів перший матч в чемпіонаті.

Провальний перший тайм. У першій частині гри "Шахтар" абсолютно не переконав. На полі було більше сумбуру, боротьби, ніж футболу.

Вирішальний другий тайм. В перерві Де Дзерзбі провів дві заміни. "Шахтар" відразу зміг додати та забити гол.

Траоре забив третій гол за "Шахтар" у чемпіонаті України

Третій гол Траоре. Нападник "Шахтаря" у чотирьох матчах чемпіонату забив вже три голи.

Невиразний Судаков. Талант "Шахтаря" отримав свій шанс, але нічого не показав на полі.

Де Дзербі вчиться грати двічі на тиждень. Італійському тренеру поки важко поєднувати матчі єврокубків та чемпіонату. Якщо не "Генк" команда налаштувалася, то із "Металістом-1925" виникли проблеми.

"Шахтар" не вразив. У першому таймі команда Роберто Де Дзребі не вразила. Забивши гол відразу після перерви, гра знову заспокоїлася. Господарі не особливо форсували події, а гості виглядали не здатними проявити характер.

Після чотирьох турів "Шахтар" має дев'ять очок та займає третє місце в чемпіонаті. "Динамо" та "Десна" мають скільки ж очок, але на гру менше.

17 серпня "Шахтар" зіграє у матчі кваліфікації Ліги чемпіонів проти "Монако". Початок гри о 22:00. Звіт про матч читайте на нашому сайті.

Зараз ви читаєте новину «Вирішальний другий тайм. "Шахтар" переміг "Металіст-1925"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua