пʼятниця, 10 січня 2014 09:56

"Реал" переміг "Осасуну" у матчі Кубка Іспанії

"Реал" з результатом 2:0 здолав "Осасуну" у першому матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії. Рахунок ударом головою відкрив Карім Бензема. На 19-й хвилині нападник збірної Франції вистрибнув у чужому штрафному майданчику і підрізав у сітку м'яч, поданий Лукою Модрічем зі штрафного.

Невдалий пас назад дозволив Хесе на 60-й хвилині подвоїти перевагу Мадрида. Бензема кинув у прорив Кріштіану Роналду, і 20-річний іспанець замкнув простріл свого португальського партнера.

Матчі "Реал Сосьєдад" - "Вільяреал" і "Райо Вальєкано" - "Леванте" завершилися з рахунком 0:0, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Кубок Іспанії

1/8 фіналу

перші матчі

Реал Сосьєдад - Вільярреал 0:0 (0:0, 0:0)

Реал Мадрид - Осасуна 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 19 Бензема, 2:0 - 60 Хесе.

Реал Мадрид - Касільяс, Арбелоа, Рамос, Пепе, Марсело, Хесе (Іско, 70), Ільярраменді (Каземіро, 88), Бейл, Модріч, Бензема (Мората, 81), Роналду.

Райо Вальєкано - Леванте 0:0 (0:0, 0:0)

Зараз ви читаєте новину «"Реал" переміг "Осасуну" у матчі Кубка Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua