четвер, 19 березня 2009 21:19

"Шахтар" здобув путівку в 1/4 Кубка УЄФА

У звітному матчі 1/8 фіналу Кубка УЄФА донецький "Шахтар" вдома обіграв московський ЦСКА з рахунком 2:0 і за сумою двох матчів (1:2) вийшов у чвертьфінал турніру.

Господарі активно почали зустріч і ближче до середини тайму "гірники" повністю володіли ініціативою, тільки ось забити "Шахтареві" так і не вдалося.

Був один момент, в якому господарі могли відкривати рахунок в матчі. На 33-ій хвилині зустрічі Адріано опинився один перед воротами суперника, після пасу Жадсона, але Акінфєєв, вийшовши з воріт, зумів відбити удар суперника.

Після перерви "Шахтареві" вдалося вразити ворота ЦСКА. На 53-ій хвилині зустрічі "гірники" заробили пенальті, який чітко реалізував бразилець Фернандіньо.

Ну а ближче до середини тайму Адріано зробив рахунок 2:0. Акінфєєв помилився на виході після флангової передачі і вибив м"яч рукою прямо на ногу Адріано, який спокійно спрямував м"яч у порожні ворота.

Кубок УЄФА

1/8 фіналу

Матч-відповідь

Шахтар Україна - ЦСКА Росія - 2:0 (0:0)

Голи: 1:0 – Фернандіньо (53, пенальті), 2:0 – Луіс Адріано (70).

ШАХТАР: П"ятов, Срна, Кучер, Іщенко, Шевчук, Жадсон, Левандовські, Дуляй, Фернандіньо, Луіс Адріано, Гладкий.

ЦСКА: Акінфєєв, О. Березуцький, Ігнашевіч, В. Березуцький, Щенніков, Шемберас, Мамаєв, Дзагоєв, Єркін, Красіч, Вагнер Лав.

Попередження: Іщенко (20), Акінфєєв (42), В. Березуцький (79).

19 березня. "Олімпійський", 19.30.

Суддя: Бьорн Куйперс.

Перший матч - 0:1.

gazeta.ua, livesport.ru
Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" здобув путівку в 1/4 Кубка УЄФА». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua