четвер, 30 липня 2009 08:21

"Шахтар" ледве вирвав нічию на власному полі (ВІДЕО)

Донецький "Шахтар" сенсаційно зіграв внічию з румунською "Тімішоарою" в першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

"Гірники" пропустили вже на 20-й хвилині. Вінстон Паркс пройшов правим флангом Шевчука, увірвався справа в карний майданчик і віддав чудову передачу на Букура. Найкращому бомбардиру чемпіонату Румунії залишилося лише розстріляти Пятова.

Лише на початку другого тайму гірникам вдалося зрівняти рахунок. Срна навісив зі штрафного з правого флангу, а Гладкий вдало зіграв головою - 1:1.

Однак, на 80-й хвилині гості вдруге вийшли вперед. Букур обіграв Кучера вийшов на побачення з Пятовим і відправив м"яч в сітку.

Крапку в матчі влучним ударом з 20-ти метрів поставив півзахисник "Шахтаря" Фернандіньйо.

2:2 - і володар путівки у наступне коло визначиться через тиждень в Тімішоарі.

Ліга чемпіонів. 3-й кваліфай раунд

Шлях чемпіонів

Донецьк. РСК "Олімпійський". 18000 глядачів

"Шахтар" - "Тімішоара" - 2:2 (0:1)

"Шахтар": Пятов, Срна, Кучер, Іщенко (Чигринський, 46), Шевчук (Гладкий, 46), Хюбшман, Фернандіньйо, Вілліан, Ілсіньйо, Жадсон, Луіс Адріано (Агахова, 80)

"Тімішоара": Пантілімон, Едер, Нібомбе, Чишовські, Арт.Карамян, А.Карамян, Алекса (Верстату, 71), Боурчану, Куртян, Букур (Іонеську, 90+3), Паркс (Магера, 26)

0:1 Георге Букур, 20

1:1 Олександр Гладкий, 61

1:2 Георге Букур, 80

2:2 Фернандіньйо, 86

Попередження: Ілсіньйо - Алекса, Арт.Карамян, Боурчану

ТСН

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" ледве вирвав нічию на власному полі (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua