пʼятниця, 20 березня 2009 14:45

"Ми зіграли дуже і дуже погано" - Акінфеєв

Голкіпер ЦСКА Ігор Акінфеєв закликає не акцентувати увагу на суддівстві в матчі проти "Шахтаря" (0:2).

"Не хочеться акцентувати увагу на суддівстві. Тому що головне полягає в іншому: ми зіграли погано. Так, "Шахтарю", який раніше чотири рази вилітав на ранніх стадіях плей-офф Кубка УЄФА, треба було зробити все, щоб цю серію перервати. І гірникам це чудово вдалося. Але хіба це може бути виправданням нашій сьогоднішній грі? Коли команда усього кілька разів за усю гру підходить до чужих воріт, вона не може багато чого створити. Отже, можливостей досягти результату у неї небагато. Погані передчуття перед грою, зізнаюся, були присутні. Відчував якусь напругу, сам не знаю чому.

"Шахтар" хотів перемогти більше нас.

Зрозуміло, що рахунок першого матчу змушував гірників йти вперед. Мабуть, "Шахтар" хотів перемогти більше нас. Підстраховувати команду - моя робота. Але якщо ми у результаті програли, виходить, я теж зробив щось не так. Погана гра для нас - це рідкість. Шкода, що вилетіли з Кубка УЄФА, але, вважаю, цей матч стане хорошим уроком на майбутнє. Восени нас чекає Ліга чемпіонів. І там грати так у жодному випадку не можна", - цитує Акінфеєва "СПОРТ-ЕКСПРЕС".

Забивши у домашньому матчі-відповіді два м"ячі, донецький "Шахтар" переміг московський ЦСКА за сумою двох матчів і вийшов до чвертьфіналу Кубка УЄФА.

"Шахтар" (Україна) - ЦСКА (Росія) - 2:0 (0:0)
Голи: 1:0 – Фернандіньо (53, пенальті), 2:0 – Луіс Адріано (70).