неділя, 18 липня 2010 11:16

"Металіст" втратив перші очки в чемпіонаті

Харківський "Металіст", зігравши внічию в другому турі з ПФК "Севастополь" (0:0), втратив перші очки в чемпіонаті.

Волею календаря харківський "Металіст" обидва стартові матчі 20-го чемпіонату України проводив на виїзді, та ще двічі в Сімферополі. І якщо в стартовому поєдинку точний удар Олійника приніс перемогу команді Маркевича над "Таврією" (1:0), то сьогодні пробити ворота дебютанта Прем"єр-ліги "Севастополя" їм не вдалося - 0:0.

Матч пройшов з великою перевагою гостей, але використати хоча б один з моментів їм не вдалося. У першому таймі запам"яталися небезпечні штрафні у виконанні "помилуваного" Жажі Коельо, мав моменти і його співвітчизник Фініньо.

Проте севастопольці добре і грамотно відіграли у захисті, особливо вперед не йшли (кілька непоганих атак у другому таймі таки організували) і задовольнилися другою нічиєю поспіль. Для новачка ліги непоганий результат.

Прем"єр-ліга. 2-й тур

ПФК "Севастополь" - "Металіст" - 0:0 (0:0)

"Севастополь": Сокоренко, Бредун, Шевелюхін, Степанов, Піскун, Ференчак, Зборовський, Поліщук (Салхі, 56), Ківа (Плешаков, 53), Жабокрицький, Шевчук (Нудний, 69)

"Металіст": Горяїнов, Вільягра, Березовчук, Обрадовіч, Романчук, Валяєв, Едмар, Фініньо (Давидов, 87), Олійник (Бордіян, 67), Жажа, Воробей (Девіч, 63)

За матеріалами turnir.com.ua

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" втратив перші очки в чемпіонаті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua