вівторок, 17 серпня 2010 10:10

"Челсі" і "МЮ" стартували з розгромних перемог: результати першого туру АПЛ

"Манчестер Юнайтед" розгромив "Ньюкасл Юнайтед" у матчі першого туру чемпіонату Англії з футболу сезона-2010/11. Увечері 16 серпня "МЮ" переміг з рахунком 3:0 завдяки голам Дімітара Бербатова, Даррена Флетчера і Райана Гіггза. Про це повідомляє офіційний сайт англійської прем'єр-ліги.

Бербатов відкрив рахунок на 33-й хвилині з передачі Пола Скоулза. На 42-й хвилині відзначився Флетчер, а Гіггз, який вийшов на заміну на 71-й хвилині, встановив остаточний рахунок за п"ять хвилин до кінця зустрічі.

Таким чином, в англійській прем'єр-лізі відбулися всі матчі першого туру (попередні зустрічі пройшли 14 і 15 серпня). З результатів варто відзначити нічию в матчі "Ліверпуль" - "Арсенал" (1:1), а також перемогу лондонського "Челсі" над командою "Вест Бромвіч Альбіон" з рахунком 6:0.

1-й тур

Манчестер Юнайтед - Ньюкасл - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Бербатов (33), 2:0 - Флетчер (42), 3:0 - Гіггз (85).

Манчестер Юнайтед: ван дер Сар, О'Ши, Дж. Еванс, Відіч, Евра (Рафаел, 87), Флетчер, Скоулз, Валенсія, Нані (Гіггз, 71), Бербатов, Руні (Х. Ернандес, 63).

Ліверпуль - Арсенал - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Нгог (47), 1:1 - Рейна (90, автогол).

ЛІВЕРПУЛЬ: Рейна, Джонсон, Каррагер, Шкртел, Аггер, Маскерано (Лукас, 78), Дж.Коул, Джеррард, Кюйт, Йованович (М. Родрігес, 65), Нгог (Торрес, 74).

АРСЕНАЛ: Альмунія, Санья, Вермален, Косьєльні, Кліши, Діабі (ван Персі, 76), Ебуе (Уолкотт, 59), Насрі, Вілшер (Росіцкі, 60), Аршавін, Шамах.

Попередження: Вілшер (41), Джеррард (72), Росіцкі (85), Косьєльні (90).

Вилучення: Дж.Коул (45), Косьєльні (90).

Тоттенхем - Манчестер Сіті - 0:0 (0:0, 0:0)

Астон Вілла - Вест Хем - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Даунінг (15), 2:0 - Ст. Петров (40), 3:0 - Мілнер (66).

Блекберн - Евертон - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Калінч (15).

Болтон - Фулхем - 0:0 (0:0, 0:0)

Вулвергемптона - Сток Сіті - 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Джонс (37), 2:0 - Ст. Флетчер (38), 2:1 - Діану-Монофонічні (55).

Сандерленд - Бірмінгем - 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - Д. Бент (24, пенальті), 2:0 - Карр (56, автогол), 2:1 - Денн (77), 2:2 - Ріджуелл (88).

Віган - Блекпул - 0:4 (0:3, 0:1)

Голи: 0:1 - Тейлор-Флетчер (16), 0:2 - Харвуд (37), 0:3 - Харвуд (42), 0:4 - Баптист (76).

Челсі - Вест Бромвіч - 6:0 (2:0, 4:0)

Голи: 1:0 - Малуда (6), 2:0 - Дрогба (45), 3:0 - Дрогба (55), 4:0 - Лемпард (63), 5:0 - Дрогба (68), 6:0 - Малуда (90).

Челсі: Чех, Феррейра (Іванович, 60), Террі, Алекс, Е. Коул, Ессьєн, Обі Мікел, Лемпард (Бенаюн, 64), Анелька, Дрогба (Калу, 70), Малуда.

Снайпери: Дрогба (Челсі) - 3, Малуда (Челсі), Харвуд (Блекпул) - по 2.

За матеріалами Лента, Sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" і "МЮ" стартували з розгромних перемог: результати першого туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua