субота, 30 січня 2021 16:11

Прима виграв "золото" на етапі чемпіонату Європи з біатлону

Артем Прима здобув другу медаль для України. Фото: biathlon.com.ua

Український біатлоніст 33-річний Артем Прима здобув перше місце на етапі чемпіонату Європи.

В польському Душники-Здруй відбулася чоловіча гонка переслідування в рамках чемпіонату Європи-2021 з біатлону.

Золоті нагороди здобув Прима. Українець допустив один промах, але завдяки хорошої швидкості та помилкам суперників зміг стати першим. На другому місці Міхал Крчмарж, який поступився Артему 6.6 секунди. Замикає трійку представник Норвегії Хавард Богетвейт.

Інші українці, які брали участь в гонці, опинилися поза першою десяткою. Богдан Цимбал прийшов до фінішу 17-м, а Артем Тищенко - 21-м.

Золота нагорода Прими стала другою для збірної України в Польщі. Раніше Анастасія Миркушина здобула "срібло" в індивідуальній гонці.

Наступний етап чемпіонату Європи з біатлону пройде 31-го січня.

Зараз ви читаєте новину «Прима виграв "золото" на етапі чемпіонату Європи з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua