понеділок, 17 червня 2013 15:40

Плавання. Українці завоювали п'ять медалей на третьому етапі "Маре Нострум"

Зевіна взяла медаль і на третьому етапі "Маре Нострум". Фото: sportonline.ua

Вчора, 16 червня, у Кані-ан-Руссійоне (Франція) завершився останній, третій етап

міжнародного турніру з плавання "Маре Нострум-2013". Українські плавці завоювали п'ять нагород - чотири срібла й одну бронзу.

Сергій Фролов завоював дві срібні медалі у плаванні вільним стилем на дистанціях 400 м (3.50,863) і 1500 м (15.13,58). Нагадаємо, що на другому етапі "Маре Нострум" в іспанській Барселоні Сергій також був другим на 1500 м вільним стилем (15.06,93).

Дарина Зевіна, яка на дистанції 200 метрів на спині раніше вже виграла два "золота" на першому та другому етапах "Маре Нострум-2013", на цей раз фінішувала на цій дистанції другою з результатом 2.10.59.

Наймолодша спортсменка на міжнародному турнірі, 14-річна Вікторія Солнцева, завоювала срібну медаль на дистанції 100 метрів брасом з результатом 1.07.51 і замкнула призову трійку на дистанції 200 метрів брасом (2.25,76).

"Маре Нострум-2013" - це важливий етап підготовки до майбутнього чемпіонату світу, і українські спортсмени добре впоралися з цим завданням. Всього наша команда завоювала 10 медалей - два "золота", шість "срібних" і дві "бронзи. Зараз українська збірна готується до Всесвітньої універсіади, яка пройде в Казані 10-17 липня, і чемпіонату Європи серед юніорів у Польщі (10-14 липня)", - наводить слова головного тренера української збірної Андрія Сердінова прес-служба Федерації плавання України.

Зараз ви читаєте новину «Плавання. Українці завоювали п'ять медалей на третьому етапі "Маре Нострум"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua