вівторок, 16 листопада 2010 09:15

Пілотові Формули-1 в паспорт вклеїли фото Брітні Спірс

Під час проведення заключного етапу Чемпіонату Формули-1, Гран-прі Абу-Дабі, з пілотом Mercedes GP Ніко Росбергом сталася вельми цікава історія.

Як написав гонщик у себе на сторінці на Twitter, хтось замість фото пілота в паспорті вклеїв туди зображення Брітні Спірс.

"Ресепшионіст в Дубаї був шокований, коли побачив мій паспорт. Хтось вклеїв туди фото Брітні Спірс. Гадки не маю, хто б це міг зробити", - розповів Росберг.

Нагадаємо, що цієї неділі, 14 листопада, завершився Чемпіонат Формули-1. Пілот Red Bull Себастьян Феттель виграв останнє Гран-прі в Абу-Дабі і став Чемпіоном світу. Росберг закінчив гонку четвертим.

В особистому заліку пілотів Ніко Росберг за підсумками Чемпіонату зайняв сьоме місце, набравши за сезон 142 очки.