неділя, 15 липня 2018 18:06

Визначився володар Кубка світу 2018, Франція - Хорватія 4:2

Кубок світу, фінал, Франція - Хорватія. Фото: footboom.com

Доброго вечора! За лічені хвилини розпочнеться головний матч останнього чотириріччя. Фінал Кубка світу з футболу 2018. Зустрінуться збірні Франції та Хорватії.

На шляху до фіналу французи здолали в 1/8 Аргентину (4:3), в 1/4 Уругвай (2:0) та в 1/2 Бельгію (1:0). Всі перемоги французи здобули в основний час.

А от у хорватів шлях до фіналу виявився куди важчим Данію в 1/8 здолали в серії пенальті (1:1 основний час, та 3:2 в серії пенальті). В 1/4 також перемогли Росію (2:2, та 4:3 по пенальті). У 1/2 фіналу пройшли збірну Англії (1:1 та 2:1 після доданого часу).

Очевидно, що Хорватія підходить до фіналу більш виснаженою, оскільки грала в плей-оф всі матчі по 120 хвилин. Але вони вже зробили не одну несподіванку, тож чому не повторити сенсацію і в фіналі?

Для Фрнації, це шанс вдруге в історії виграти найпрестижніший трофей світу. Для Хорватії це перший фінал в історії.

Обслуговувати цей матч будуть:

Арбітр: Нестор Фабіан Пітана(Аргентина)

1-й асистент: Ернан Майдану (Аргентина)

2-й асистент: Хуан Пабло Белатті (Аргентина)

4-й арбітр: Бьорн Кейперс (Голландія)

Стартові склади команд:

Франція: Льоріс – Павар, Варан, Умтіті, Ернандес – Канте, Погба, Матюйді – Мбаппе, Жиру, Грізманн.

Хорватія: Субашіч – Врсалько, Ловрен, Віда, Стрініч – Брозовіч – Ребіч, Модріч, Ракітіч, Перішіч – Манджукіч.

Стартовий свисток!

2' Очікувано спокійний початок. Ризикувати ніхто не буде. Дуже дорого може коштувати помилка.

4' Хорвати намагаються більше контролювати м'яч. Пресингують суперника на його половині.

7' Французи оговтались та взяли м'яч під контроль. Багато позиційної боротьби.

9' Кілька подач у штрафний виконали хорвати, але захисники все виносять.

11' Французи поки зовсім нічого не можуть (чи можливо не хочуть) зробити.

15' Дуже обережно грають команди. Про ризик немає й мови. матч триватиме в такому ключі до першої помилки.

19' Гоооооооооооол! Яка прикра помилка! Антуан Грізман подав у штрафну і Маріо Манджукіч зрізав м'яч головою у власні ворота. 1:0

24' Активніше почали рухатись команди. Хорвати почали інтенсивніше грати на атаку, але поки без небезпечних ударів.

27' Перша жовта в матчі. Канте отримує попередження за зрив контратаки.

28' Гоооооооооооооооол! І цей штрафний приніс користь! Після подачі штрафного французи не змогли винести м'яч і той відскочив до Віди. Домагой скинув м'яч на Перішича і той потужним ударом в дальній кут зрівняв рахунок. 1:1

33' Виглядають краще "картаті" в останні хвилини. "Ле бльо" продовжує вичікувати.

34' Претендують на пенальті французи. Перішичу м'яч влучив в руку після подачі кутового. Чекаємо вердикт арбітра.

І арбітр після перегляду повтору призначає одинадцятиметровий! В таких ситуаціях кажуть "на розсуд арбітра". Грізман буде виконувати вирок.

39' Гоооооооооол! Спокійно реалізовує пенальті Антуан розвівши м'яч та голкіпера по різним кутам. 2:1

41' Лукас отримує жовту за зрив атаки хорватів.

43' Момент був у Хорватії, але захисники заблокували удар. Штурмують "картаті", не хочуть йти на перерву відстаючи в рахунку.

45+1' Шикарний шанс був у Віди, пробивав він головою після подачі кутового, але як слід влучити по м'ячу не зміг.

Перерва!

Статистика першого тайму

Володіння м'ячем: 39% - 61%

Удари (в площину): 2(2) - 7(1)

Фоли: 7 - 6

Другий тайм!

47' Розпочався тайм з моменту "ле бльо". Грізман пробивав з 25 метрів - Субашич на місці.

48' І відразу відповідають хорвати. Ребіч пробивав потужно під поперечину - Льоріс врятував.

50' Цікавий, атакувальний початок у виконанні обох команд. Чекаємо на голи.

56' Хорвати контролюють м'яч на половині поля суперника. Але французи дуже грамотно обороняються.

59' Гооооооооооооол! Франція забиває третій м'яч! Поль Погба з другої спроби зміг пробити (першу заблокував захисник). Лівою ногою пробив він в бік від воротаря, а Субашич момент удару прогавив. 3:1.

63' Де що розгублено виглядають хорвати. Пропущений м'яч збив їх з наміченого плану. Тепер потрібно ще більше ризикувати.

65' Гоооооооооооол! Це вже схоже на перемогу. Четверти м'яч забивають французи. Мбаппе пробив із під захисника в нижній кут - Субашич не врятував. 4:1.

69' Гооооооооооол! Курйозний м'яч забивають "картаті"! Льоріс отримав пас від захисника та почав обігрувати Манджукіча. Але не зміг, і Маріо один м'яч відквитав. 4:2

20 хвилин є у Хорватії, щоб створити сенсаційний камбек.

75' Не здаються хорвати, тиснуть на ворота Льоріса. Але поки безуспішно.

80' Дуже сильно в обороні виглядають французи, не дають наблизитись суперникам до штрафної.

84' Починають тягнути час французи, вони добре вміють це робити.

90' П'ять хвилин додає арбітр. Але судя чи по грі, Францію вже можна вітати з перемогою. Дива не станеться.

Все! Франція чемпіон світу 2018! Вітаємо "ле бльо" з другим в історії Кубком світу! Також треба віддати належне Хорватії, яка боролась до останнього!

Зараз ви читаєте новину «Визначився володар Кубка світу 2018, Франція - Хорватія 4:2». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua