понеділок, 25 жовтня 2021 08:26

Моуріньйо не може перемогти у третьому матчі поспіль: як зіграли суперники українських клубів у єврокубках

Жозе Моуриньйо очолив "Рому" влітку 2021 року. Фото: REUTERS

Суперники українських клубів у єврокубках провели свої матчі у національних чемпіонату.

Gazeta.ua знайомить із їхніми результатами.

Наступні суперники "Динамо" та "Шахтаря" провели очний матч в "Ель-Калсико". "Реал" в гостях переміг "Барселону" - 2:1.

Наприкінці першого тайму новачку Мадрида Давиду Алабі вдалося забити гол. Австрієць в контратаці забив дальнім ударом в дев'ятку. Вже в доданий до матчу час команди обмінялися забитими голами.

"Баварія" здобула легку перемогу в чемпіонаті Німеччини. Команда Юліана Налельсмана не помітила "Гоффенхайм" - 4:0.

У чемпіонаті Португалії "Бенфіка" буквально видряпала перемогу. Підопічні Жорже Жезуса на останніх секундах гри перемогли "Візелу" - 1:0. Рафа Сілва забив на сьомій доданій хвилині до гри.

"Інтер" втратив перемогу в Серії А. Команда із Мілана зіграла в внічию з "Ювентусом" -1:1. Едін Джеко відкрив рахунок в середині першого тайму, а гості відігралися в самому кінці гри, коли Пауло Дибала забив із пенальті.

Чемпіон Молдови "Шериф" не мав ніяких проблем із клубом "Белць" -2:0.

Суперники "Зорі" були не такі успішні. Софійський ЦСКА втратив очки у матчі проти "Берое" - 0:0. "Рома" з таким же рахунком зіграла з "Наполі". Жозе Моуріньйо не може виграти уже в трьох матчах поспіль. А "Буде-Глімт" розійшовся миром із "Старгорест" -1:1.

У чемпіонаті України "Динамо" перемогло "Дніпро-1" -2:0. "Шахтар" здолав "Ворскулу" -2:0. А "Зоря" виявилася сильніше за "Колос" -1:0.

"Динамо" випереджає "Шахтар" на три очки. "Зоря "йде на четвертому місці.

Зараз ви читаєте новину «Моуріньйо не може перемогти у третьому матчі поспіль: як зіграли суперники українських клубів у єврокубках». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua