понеділок, 08 жовтня 2012 11:24

Мирне ель-класіко з подвійним дублем: результати 7-го туру Примери

В іспанській Примері відбулися матчі 7-го туру.

Центральним поєдинок, безумовно, була зустріч "Барселони" і "Реала", яка завершилася внічию - 2:2.

Рахунок у цьому матчі відкрили мадридці - на 23-й хвилині Кріштіану Роналду прошив Віктора Вальдеса ударом у ближній кут. Проте всього 8 хвилин потому Ліонель Мессі зорієнтувався в чужому штрафному і розстріляв Ікера Касільяса пострілом в упор.

У другому таймі вперед вийшла вже "Барса" - на 61-й хвилині Мессі філігранно виконав штрафний. Але через п'ять хвилин Месут Озіл вивів Роналду один на один з Вальдесом, і португалець вдруге засмутив воротаря "Барси", встановивши остаточний рахунок.

Мадридський "Атлетіко" в самій кінцівці зустрічі вирвав перемогу у "Малаги" і, набравши 19 очок, зрівнявся за очками з "Барселоною". Перемогу "матрацників" приніс автогол бразильського захисника "Малаги" Велігтона.