пʼятниця, 22 червня 2012 13:13

Мілан Барош завершив кар'єру у збірній Чехії

Мілан Барош оголосив про завершення кар'єри у збірній Чехії пісял матчу з Португалією ФОТО: sportovninoviny.cz

Нападаючий збірної Чехії після чвертьфінального матчу Євро-2012 проти Португалії оголосив про те, що завершує виступи за національну команду.

"Після матчу з Португалією ми всі перебували в роздягальні, Мілан оголосив, що вирішив завершити кар'єру в збірній. Це був дуже емоційний момент, нам усім хотілося плакати. Ми аплодували йому стоячи біля п'яти хвилин", - сказав півзахисник збірної Чехії Даніель Коларж, слова якого наводить Eurosport.

Барош провів за збірну Чехії 92 матчі, в яких забив 41 гол. На Євро-2004 в Португалії форвард, записавши на свій рахунок 5 м'ячів, став кращим бомбардиром турніру.

Нагадаємо, перший чвертьфінал Євро-2012 Чехія - Португалія завершився вчора з рахунком 0:1. Єдиний м'яч забив Кріштіану Роналду.

Зараз ви читаєте новину «Мілан Барош завершив кар'єру у збірній Чехії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua