неділя, 04 грудня 2011 21:44

"Металіст" у більшості дотиснув "Волинь" лише на 85-й хвилині

Харківський "Металіст" здобув вольову перемогу над луцькою "Волинню" в матчі 19-го туру української прем'єр-ліги з рахунком 3:1.

"Волинь" пробила ворота "Металіста" у своїй першій же атаці на восьмій хвилині: подачу кутового Лопеса впевнено головою замкнув Павлов.

У другому таймі "Металіст" скористався тим, що у "Волині" вилучили двох гравців, і зумів тричі вразити ворота луцької команди - голи забили Соса, Фініньо і Тайсон.

Україна. Прем'єр-ліга

19-й тур

"Металіст" (Харків) - "Волинь" (Луцьк) - 3:1

Голи: Павлов, 8 (0:1), Соса, 83 (1:1), Фініньо, 85 (2:1), Тайсон, 90 (3:1)

Вилучення: Шиков, 49, Гобер, 66

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" у більшості дотиснув "Волинь" лише на 85-й хвилині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua