неділя, 16 вересня 2012 11:26

"Металіст" розім'явся на "Ворсклі"

"Металіст" забив "Ворсклі" чотири м'ячі ФОТО: metalist.ua

Матчем у Харкові завершилася програма суботніх ігор дев'ятого туру української прем'єр-ліги. "Металіст" завдав поразки "Ворсклі" з рахунком 4:0.

Перший тайм суперники провели без забитих голів, а до 60-ї хвилини господарі залишилися вдесятьох - два попередження отримав Денис Барвінко. Відразу після епізоду з вилученням Клейтон Шав'єр вивів "Металіст" вперед відмінним ударом зі штрафного.

За чверть години до закінчення матчу на гравця менше стало і в складі полтавчан - свою другу жовту картку отримав півзахисник "Ворскли" Йован Маркоскі. Решту ігрового часу суперники провели в атаках, а на 81-й хвилині Тайсон подвоїв перевагу харків'ян, забивши свій перший гол у сезоні. На 87-й хвилині Клейтон Шав'єр забив свій другий гол в цьому протистоянні, а фінальну крапку поставив Марлос, витончено перекинувши м'яч через голкіпера "Ворскли" Сергія Долганського.

За підсумками цієї гри "Металіст" зберіг за собою четверту сходинку турнірної таблиці, набравши 17 очок.