субота, 26 жовтня 2013 21:40

"Металіст" обіграв удома "Карпати"

"Металіст"  обіграв удома "Карпати"
Гол Соси допоміг "Металісту" обіграти "Карпати". Фото: hotsport.ua

На полі стадіону "Металіст" у Харкові завершилася зустріч віце-чемпіонів України та львівських "Карпат" у рамках 14 - го туру чемпіонату країни серед клубів прем'єр-ліги.

Харків'яни досягли перемоги над командою Олександра Севідова з рахунком 2:1. Господарям вдався старт гри, вже до 21-ї хвилині "Металіст" забив двічі силами Алехандро Даріо Гомеса і Хосе Ернесто Соси.

У середині другого тайму Младен Бартулович провів гол "Карпат" шикарним ударом в дев'ятку з далекої дистанції, а слідом отримав вилучення і був змушений залишити поле. До фінального свистка рахунок на табло не змінився.

Додамо, що сьогоднішній матч у Харкові зібрав на трибунах стадіону "Металіст" близько 26 з половиною тисяч уболівальників.