середа, 27 березня 2013 15:34

Мессі зазнав кисневого голодування в матчі з Болівією

"Что-то воздуха мне мало"

Багато футболістів збірної Аргентини відчули себе погано через кисневе голодування під час матчу відбірного турніру чемпіонату світу - 2014 з командою Болівії, який пройшов в Ла-Пасі на висоті близько 4000 метрів над рівнем моря.

Як повідомляє ИТАР-ТАСС з посиланням на місцеві ЗМІ, лідер аргентинців Ліонель Мессі в перерві зустрічі відчув нездужання і нудоту. А двом гравцям збірної - Анхелю Ді Марії та Есекьєлю Лавессі - довелося на час надіти кисневі маски.

Другий тайм навіть почався із запізненням, адже в перерві гості були змушені вдатися до допомоги медиків.

Після гри півзахисник команди Хав'єр Маскерано опублікував у своєму мікроблозі Twitter фотографію із зображеним на ній Лавессі в кисневій масці.

У зазначеному матчі збірна Аргентини не змогла добитися перемоги і зіграла внічию - 1:1. Однак команда як і раніше очолює турнірну таблицю групи, випереджаючи на чотири очки еквадорців.

Зараз ви читаєте новину «Мессі зазнав кисневого голодування в матчі з Болівією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua