субота, 18 травня 2019 21:33

"Манчестер Сіті" виграв всі трофеї в Англії

Зінченко здобув третій трофей

У фіналі Кубка Англії "Манчестер Сіті" розгромив "Уотфорд" (6:0) і виграв третій внутрішній трофей в сезоні. Про це пише "Трибуна"

Команда Пепа Гвардіоли також стала володарем Кубка ліги, в серії пенальті обігравши "Челсі" (0:0, 4:3 по пенальті), і перемогла в АПЛ, обійшовши "Ліверпуль" на одне очко.

Це перший випадок в англійському футболі, коли чоловіча команда виграла три домашніх трофея за один сезон. Раніше внутрішній требл чотири рази брав жіночий "Арсенал".

У 1999 році "МЮ" під керівництвом сера Алекса Фергюсона зробив требл, перемігши в АПЛ і Кубку Англії і Лізі чемпіонів. "Ліверпуль" Жерара Ульє в 2001 році вигравав Кубок Англії і Кубок ліги, а також Кубок УЄФА.

Гравець "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко провів на полі весь матч.

У цьому сезоні 22-річний українець зіграв 29 матчів, забив 1 гол і зробив 5 гольових пасів.

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Сіті" виграв всі трофеї в Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua