субота, 15 травня 2021 17:05

Малиновський забив гол і віддав пас у матчі з "Дженоа"

Руслан Малиновський взяв участь у трьох гольових атаках. Фото: Reuters

Півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський відзначився голом і і результативним пасом в матчі 37-го туру Серії А проти "Дженоа".

Хавбек на 9-й хвилині асистував Дувану Сапаті, який відкрив рахунок в матчі.

Тепер на рахунку 28-річного українця 12 результативних передач в сезоні італійського чемпіонату. Він вирвався в одноосібні лідери за цим показником, обігнавши Ромелу Лукаку, у якого 11 асистів.

На 26-й хвилині Малиновський записав на свій рахунок і гол. Арбітри, правда, хотіли відібрати цей м'яч, вважаючи, що Сапата, який віддавав пас, випустив м'яч за лицьову лінію, але відеоповтор довів зворотне.

Півзахисник "Аталанти" взяв безпосередню участь і в третій гольовий атаці, віддавши пас на Ханса Хатебура, а той скинув його під удар Робіну Госенсу. Українця замінили на 58-ій хвилині. Матч закінчився з рахунком - 4:3 на користь бергамасків. "Аталанта" гарантувала собі Лігу чемпіонів у наступному сезоні.

Загалом на рахунку Руслана 8 голів (1 з пенальті) і 12 асистів в 35 матчах чемпіонату Італії. Українець відзначився результативною дією в 10-му матчі Серії А поспіль. 19 травня "Аталанта" зіграє у фіналі Кубка Італії з "Ювентусом".

Зараз ви читаєте новину «Малиновський забив гол і віддав пас у матчі з "Дженоа"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua