пʼятниця, 05 березня 2021 06:21

"Ліверпуль" програв "Челсі"

Мохаммед Салах знову не зміг вразити ворота суперника. Фото: Reuters

У Ліверпулі на стадіоні "Енфілд" відбувся центральний матч 29-го туру англійської Прем'єр-ліги "Ліверпуль" - "Челсі". Зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 1:0.

На 24-й хвилині нападник лондонців Тімо Вернер вибіг сам на сам із голкіпером, прокинув м'яч повз Алісона Бекера і вразив уже порожні ворота. Однак арбітр не зарахував гол через офсайд.

Єдиний зарахований гол був забитий на 42-й хвилині матчу. Н'Голо Канте виконав довгу передачу зі своєї половини поля до чужого карного на Мейсона Маунта. Мейсон легко утік від Фабіньо, змістився з лівого флангу в центр і пробив у дальній кут воріт.

"Ліверпуль" в 27 матчах набрав 43 очки і займає 7-е місце в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги сезону-2020/2021. "Челсі" (47) - на 4-му місці.

Мерсисайдці зазнав п'ятої домашньої поразки поспіль. Раніше вони по черзі поступилися "Бернлі" (0:1), "Брайтону" (0:1), "Манчестер Сіті" (1:4) і "Евертону" (0:2).

Зараз ви читаєте новину «"Ліверпуль" програв "Челсі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua