понеділок, 25 червня 2018 17:04

Уругвай впевнено переміг Росію та зайняв перше місце в групі

Кубок світу, група A, Уругвай - Росія. Фото: Depositphotos

Доброго дня! Запрошую всіх на відкриття третього туру групового етапу Кубка світу. Розпочне свої заключні виступі в групі квартет A. Нагадаю, в ньому грають збірні Уругваю, Росії, Єгипту та Саудівської Аравії. Після перших двох турів вже визначились команди, які гратимуть в плей-оф. Це збірні Уругваю та Росії, в обох команд по шість очок. Однак не з'ясованим лишається одне питання - хто займе переше місце, а хто друге. Росіянам достатньо нічиєї, щоб посісти посісти перше місце. Уругвайцям для цього потрібна перемога.

Аутсайдери групи, Саудівська Аравія та Єгипет не набрали жодного балу. А отже єдине за що вони боротимуться в останньому турі, це власний престиж. Обидва матчі починаються в 17:00. Gazeta.ua слідукватиме і за подіями в паралельному матчі.

Обслуговувати цей матч будуть:

Головний арбітр: Маланг Діду (Сенегал)

Асистенти: Джібріль Камара і Ель-Хаджі Самба(обидва Сенегал)

Резервний арбітр: Бамлак Тессема (Ефіопія).

Стартові склади команд:

Уругвай: Муслера – Годін, Коатес, Касерес – Нандес, Торрейра, Бентанкур, Весіно, Лаксальт – Суарес, Кавані.

Росія: Акінфєєв – Смольніков, Кутєпов, Ігнашевіч, Кудряшов – Газінський, Зобнін – Самєдов, О.Міранчук, Черишев – Дзюба.

Стартовий свисток!

2' Перший момент в матчі, Весіно пробив метрів з 30, м'яч пролетів в кількох сантиметрах від стійки воріт Акінфєєва.

3' Кутєпов грубо підкотився під Кавані. Арбітр проігнорував очевидне порушення правил.

7' Уругвай провів непогану позиціїну атаку, але завершити ударом не змогли. Втратили м'яч та дозволили росіянам провести контраатку, таож без особливого успіху.

9' Небезпечний штрафний заробили Уругвайці. Газінський зніс Бентанкура в кількох сантиметрах від штрафного майданчика. Гірчичник отримав Газінський.

10' Гоооооооооооол! Луіс Суареееес! Класний удар зі штрафного виводить Уругвай вперед. Суарес пробив на силу у "воротарський" кут. Акінфєєв до такого виявився неготовим. 1:0

12' А тепер момент біля воріт Муслєри. Потужно пробивав Черишев з лінії штрафного - голкіпер на місці.

18' Відкритий футбол демонструють команди, не відсижуються в обороні. Було кілька напівмоментів у росіян. Уругвай грає більш контратакувально.

22' Гоооооооооооооол! Другий м'яч забивають уругвайці! Після подачі кутового росіяни не змогли винести м'яч. Ласкальт пробив з льоту, м'яч зачепив Черишева та суттєво змінив траекторію. Акінфєєв був безсилий. 2:0

28' Ще один момент біля воріт Акінфєєва! Класний момент був у Бентанкура, голкіпер не відбив, м'яч полетів в бік воріт , але Кудряшов в останній момент виніс м'яч з під ноги Кавані.

34' Уругвай спокійно контролює матч, складається відчуття, що росіяни просто не знають як дійти до воріт Муслєри, багато помиляються росіяни в простих ситуаціях.

36' Червона картка! В меншості дограватимуть росіяни цей матч. Смольніков отримав другу жовту картку за фол проти Ласкальта

38' Відразу заміна у складі Росії. Фернандес виходить на поле замість Черишева.

43' Після вилучення темп гри значно впав. Уругвай виманює росіян на свою половин. А вони не хочуть, відверто дограють тайм команди.

Перерва!

Статистика першого тайму:

Володіння м'ячем: 56% - 44%

Удари (в площину): 5(3) - 1(1)

Фоли: 9-8

Цікаві події відбувають в паралельному матчі. В поєдинку Саудівська Аравія - Єгипет вже було призначено два пенальті!

Другий тайм!

47' Розпочався тайм ще одним небезпечним моментом біля воріт Росії. Кавані пробивав штрафний з вигідної позиції, але влучив у стінку.

56' Без моментів грають команди в другому таймі. Багато боротьби. Той випадок коли "одні не хочуть, а інші не можуть",

62' Уругвай володіє ігровою перевагою, але в атаку йде без особливого ентузіазму. Росія намагається контратакувати, але до воріт суперника також не доходить.

65' Ігнашевич в штрафному майданчику вдарив по нозі Кавані, але арбітр епізод проігнорував і відеоасистенти йому не допомогли. Хоча пенальті був досить очевидний.

69' Кавані відмінний сольний прохід по лівому флангу завершив дуже неточним ударом.

74' Муслера очевидно засумував, та ледь не привіз гол у свої ворота. На щастя Дзюба у рамку воріт не влучив.

80' Класний момент не використали уругвайці. Суарес скористався помилкою росіян в центрі поля, вийшов віч-на-віч з Акінфєєвим, та замість того щоб забити, вирішив віддати пас на Кавані, Едісон такого подарунку не очікував і незміг прийняти м'яч.

85' Арраскаета ледь не закрутив м'яч у ворота з кутового, Акінфєєв в останню мить витяг круглого з-під поперечини.

89' Родрігес потужно пробив з-за меж штрафного, голкіпер збірної Росії знов уна висоті.

90' Гооооооооооол! Кавані таки забив! Перший гол на турнірі. Годін замкнув ударом головою подачу з кутового, Акінфєєв вкотре "витягнув", але на добиванні першим був Кавані. 3:0

Фінальний свисток!

Уругвай одержує більш ніж впевнену перемогу та з дев'ятьмя балами займає перше місце в групі А.

Уругвай в 1/8 зіграє проти другої команди групи B, Росія відповідно проти першої команди групи. Суперники визначаться сьогодні о 21:00. Збірна Ірану зіграє проти Португалії, а Марокко проти Іспанії. Втратила шанси на прохід далі, лише збірна Марокко, решта команд боротимуться за плей-офф. Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію обох поєдинків.

Зараз ви читаєте новину «Уругвай впевнено переміг Росію та зайняв перше місце в групі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua