неділя, 03 лютого 2013 17:35

Кубок Девіса. Долгополов обіграв Лацко і зрівняв рахунок у матчі зі Словаччиною

Олександр Долгополов ФОТО: tennis.sport.ua

Олександр Долгополов блискуче розібрався з Лукашем Лацко у четвертій зустрічі матчу Україна - Словаччина в рамках першого раунду Першої групи Кубка Девіса.

Програвши перший сет, в основному через власні помилки і досить непогану гру словака, Олександр продемонстрував весь свій клас і вирвав перемогу в матчі.

Почнемо з того, що ще в першому сеті в українця був непоганий шанс зачепитися за партію, коли за рахунку 5:3 на подачі Лацко у Долгополова було чотири брейк-поінта, але всі вони були відіграні Лукашем.

Другий і наступні сети пройшли просто під з перевагою Долгополова, після ударів якого захоплена публіка аплодувала стоячи.

Тут вже налагодилася подача і психологічна перевага була на боці українця. В якийсь момент здалося, що Лацко просто розклеївся.

Олександр Долгополов зробив те, що і повинен був зробити - приніс друге очко українській команді і зрівняв рахунок у матчі Україна - Словаччина.

Тепер вся відповідальність лягає на плечі Іллі Марченка, який боротиметься за перемогу в матчі з Андрієм Мартіном.

Олександр Долгополов - Лукаш Лацко - 3:1 (3:6, 6:3, 6:2, 6:1)

Зараз ви читаєте новину «Кубок Девіса. Долгополов обіграв Лацко і зрівняв рахунок у матчі зі Словаччиною». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua