неділя, 09 липня 2017 10:12

Коноплянка забив 2 м'ячі за "Шальке"

Євген Коноплянка зіграв перший матч під керівництвом нового тренера Доменіко Тедеско

Український вінгер "Шальке" Євген Коноплянка блискуче проявив себе у спаринг з аматорським клубом "Еркеншвік" (9:1).

Коноплянка вийшов на поле в стартовому складі "кобальтових", і з перших хвилин діяв продуктивно, забивши два голи на 14-й і 27-й хвилинах.

Один з голів Євген забив з пенальті.

На рахунку українця дві гольові передачі на Доніса Авдія та Ацуто Утіду.

Євген покинув поле на 64-й хвилині - його замінив Сідні Сем. На той момент рахунок в матчі був 7:0 на користь "Шальке".

Євген Коноплянка не проходив у склад гельзенкірхенців минулого сезону, зігравши 601 хвилину у 17 матчах чемпіонату.

"Еркеншвік" - аматорський клуб, який грає в шостому дивізіоні Німеччини. Це був перший матч "Шальке" під керівництвом Доменіко Тедеско.

Після закінчення сезону українець жорстко розкритикував тодішнього тренера "Шальке" Маркуса Вайнцирля. Після його відставки перестав просити трансфер і отримав другий шанс в команді.

Зараз ви читаєте новину «Коноплянка забив 2 м'ячі за "Шальке"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua