неділя, 06 жовтня 2013 13:50

"Карпати" перемогли запорізький "Металург", Зеньов відзначився дублем

Сергій Зеньов забив перший і третій голи "Карпат" у матчі ФОТО: fckarpaty.lviv.ua

У Запоріжжі завершився матч 12-го туру прем'єр-ліги між запорізьким "Металургом" і "Карпатами". Львів'яни завдали господарям поразки - 3:1. Дубль у ворота команди Сергія Пучкова оформив нападник Сергій Зеньов.

Рахунок був відкритий на початку другого тайму. Зеньов відзначився після кутового. Через пару хвилин гості вже подвоїли перевагу, знову після стандарту. Голодюк навісив зі штрафного, і самотній Бартуловіч з району штрафного ударом головою переправляє м'яч у ворота.

На 77-й хвилині рахунок і зовсім став розгромним. Матеус упустив Зеньова, який увірвався в штрафний майданчик по правому флангу і майстерно перекинув Старцева, який вийшов на перехоплення.

Господарям вже у компенсований час вдалося розмочити рахунок - відзначився Андрій Шевчук, повідомляє "Чемпионат".

Чемпіонат України

12-й тур

Металург Запоріжжя - Карпати 1:3 (0:0, 1:3)

Голи: 0:1 - 46 Зеньов, 0:2 - 54 Бартулович, 0:3 - 77 Зеньов, 1:3 - 90 Анд. Шевчук.

Металург Запоріжжя - Старцев, Нестеров, Коротецький (Матеус, 7), Тейку, Опанасенко, Штурко, Максимов, Матяж, Пісоцький, Платон (Лео, 58), Анд. Шевчук.

Карпати - Ільющенков, Пашаєв, Пластун, Балажиц, Костевич, Голодюк, Федорчук (Мартинюк, 84), Зеньов (Елла, 89), Бартуловіч, Льопа, Гладкий (Бохашвілі, 69).

Попередження: Пластун (10), Матеус (40), Бартуловіч (45), Нестеров (84).

Зараз ви читаєте новину «"Карпати" перемогли запорізький "Металург", Зеньов відзначився дублем». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua